Инверторен климатик Mitsubishi Electric MSZ-HR50VF + MUZ-HR50VF
1379,36 / 2697,79 лв.
Вземи на изплащане с TBI Bank и избор на 12 вноски, за да се възползваш от 10% отстъпка!
Купи сtbi bank logo
12 x 129.57 евро
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Добавете към този продукт също:
Комплект гумени тампони без болт 4 броя
10,23 / 20,01 лв.
Кондензна вана за климатик - PVC
Спрей за почистване на климатик
Цената включва безплатна доставка и монтаж за цялата страна!
*Извън град Пловдив се заплащат само пътните разходи.
5 Човека гледат този продукт в момента
Мощност
18 BTU
Клас
A++
Охлаждане
5.0 kW
Отопление
5.4 kW
Гаранция
36 м.
Описание
Техническа информация
  • Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс):1.3 / 5.0 / 5.0 kW
  • Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс):1.4 / 5.4 / 6.5 kW
  • Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс):– / 2.05 / – kW
  • Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс):– / 1.55 / – kW
  • SEER (сезонен коефициент на охлаждане):6.5
  • SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление):4.3
  • Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление):269 / 1224 kWh
  • Енергиен клас на охлаждане / отопление:A++ / A+
  • Работна температура на охлаждане:-10 ~ 46 °C
  • Работна температура на отопление:-15 ~ 24 °C
  • Подходящ за помещения до:35 кв. м
  • Гаранция:36 месеца
  • Хладилен агент:R-32
  • Вътрешно тяло
  • Размери:280 x 838 x 228 В x Ш x Д (мм)
  • Тегло:9 кг
  • Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно):45 / 40 / 36 / 28 dB
  • Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно):47 / 41 / 34 / 27 dB
  • Външно тяло
  • Размери:550 x 800 x 285 В x Ш x Д (мм)
  • Тегло:35 кг
  • Тръбни връзки – течна / газообразна фаза:6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″)