Инверторен климатик Mitsubishi Electric Ninja MSZ-FT35VGK + MUZ-FT35VGHZ
1931,55 / 3777,78 лв.
Вземи на изплащане с TBI Bank и избор на 12 вноски, за да се възползваш от 10% отстъпка!
Купи сtbi bank logo
12 x 181.44 евро
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Добавете към този продукт също:
Комплект гумени тампони без болт 4 броя
10,23 / 20,01 лв.
Кондензна вана за климатик - PVC
Спрей за почистване на климатик
Цената включва безплатна доставка и монтаж за цялата страна!
*Извън град Пловдив се заплащат само пътните разходи.
7 Човека гледат този продукт в момента
Мощност
12 BTU
Клас
А+++
Охлаждане
3.5 kW
Отопление
4.0 kW
Гаранция
36 м.
Описание
Техническа информация
  • Wi-Fi модул в комплекта: Да
  • Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс):0.8 / 3.5 / 4.0 kW
  • Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс):0.9 / 4.0 / 6.6 kW
  • Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс):– / 0.91 / – kW
  • Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс):– / 1.02 / – kW
  • SEER (сезонен коефициент на охлаждане):8.6
  • SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление):4.6
  • Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление):142 / 1020 kWh
  • Енергиен клас на охлаждане / отопление:A+++ / A++
  • Работна температура на охлаждане:-10 ~ 46 °C
  • Работна температура на отопление:-25 ~ 24 °C
  • Подходящ за помещения до:25 кв. м
  • Гаранция:36 месеца
  • Хладилен агент:R-32
  • Вътрешно тяло
  • Размери:280 x 838 x 229 В x Ш x Д (мм)
  • Тегло:10 кг
  • Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно):47 / 42 / 36 / 19 dB
  • Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно):52 / 49 / 42 / 19 dB
  • Външно тяло
  • Размери:714 x 800 x 285 В x Ш x Д (мм)
  • Тегло:40 кг
  • Тръбни връзки – течна / газообразна фаза:6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″)